Podzimní úklid zahrady

10.10.2023

Vážení učitelé, rodiče a milé děti, srdečně zveme všechny dobrovolníky na 13. setkání a společný úklid zahrady v sobotu 4. 11. 2023 od 10:00 do 16:00 hodin.

Velice si vážíme zájmu a ochoty rodičů, dětí i učitelů, kteří pravidelně přicházejí pomoci s úpravou školní zahrady a odvádějí obrovský kus práce.

Začneme opět shrabáním travnaté plochy a úpravou keřů před školou, poté se přesuneme na samotnou zahradu, kde hlavními činnostmi bude likvidace větví již prořezaných dřevin za velkým hřištěm, prořezání bříz, shrabání zahrady.

Škola disponuje košťaty, lopatami, hráběmi i kolečky k zapůjčení, kdyby ovšem došlo, vlastní nářadí je výhodou, stejně jako vlastní pracovní rukavice. Další kolečka, vozíky a nářadí typu pily nebo nůžky jsou vítány. Kontejner bude přistaven u velkého hřiště.

Také letos plánujeme ochutnávku domácích moučníků a táborák s opékáním klobásek a buřtů, připravujeme i odpolední hru pro děti.

Přijďte se podívat, jak se zahrada změnila, a pomoci nám ji ještě dále vylepšovat. Věříme, že se opět sejdeme v tak hojném počtu jako při minulých setkáních.

Budeme rádi, když dopředu potvrdíte svoji účast, abychom mohli zajistit dostatek občerstvení k táboráku. Potvrzení účasti prosím zašlete na mailovou adresu kpzsjer@gmail.com.

Všem zúčastněným rodičům a dětem předem děkujeme.

Marek Smatana - koordinátor akce za KPZŠ

Jan Vondrouš - ředitel školy

Pavel Poucha - předseda výboru KPZŠ