Jarní úklid zahrady

09.03.2024

Vážení učitelé, rodiče a milé děti, srdečně zveme všechny dobrovolníky na 12. společný úklid zahrady v sobotu 13.4.2024 od 10:00 do 16:00 hodin.

Velice si vážíme zájmu a ochoty rodičů, dětí i učitelů, kteří pravidelně přicházejí pomoci s úpravou školní zahrady a odvádějí obrovský kus práce. 

Hlavním cílem prací bude úklid po zimě, tedy pohrabat trávník a zamést zpevněné plochy, provést drobnou údržbu křovin a případně uklidit po pokácení bříz.

Škola disponuje košťaty, lopatami, hráběmi i kolečky k zapůjčení, kdyby ovšem došlo, vlastní nářadí je výhodou, stejně jako vlastní pracovní rukavice. Další kolečka, vozíky a nářadí typu pily nebo nůžky jsou vítány. Kontejner bude přistaven u velkého hřiště.

Také letos plánujeme ochutnávku domácích moučníků a táborák s opékáním klobásek a buřtů, připravujeme i odpolední hru pro děti.

Přijďte se podívat, jak se zahrada změnila, a pomoci nám ji ještě dále vylepšovat. Věříme, že se opět sejdeme v tak hojném počtu jako při minulých setkáních.

Budeme rádi, když dopředu potvrdíte svoji účast, abychom mohli zajistit dostatek občerstvení k táboráku. Potvrzení účasti prosím zašlete na mailovou adresu kpzsjer@gmail.com.

Všem zúčastněným rodičům a dětem předem děkujeme.

Marek Smatana

koordinátor akce za KPZŠ

Jan Vondrouš

ředitel školy

Pavel Poucha

předseda výboru KPZŠ