Jarní úklid zahrady

07.04.2023

Vážení učitelé, rodiče a milé děti,  srdečně zveme všechny dobrovolníky na 12. společný úklid zahrady v sobotu 13.5.2023 od 10:00 do 16:00 hodin.

Velice si vážíme zájmu a ochoty rodičů, dětí i učitelů, kteří pravidelně přicházejí pomoci s úpravou školní zahrady a odvádějí obrovský kus práce. 

Začneme opět shrabáním travnaté plochy a úpravou keřů před školou, poté se přesuneme na samotnou zahradu, kde hlavními činnostmi bude

  • likvidace větví již prořezaných dřevin za velkým hřištěm,
  • prořezání bříz,
  • shrabání zahrady.

Škola disponuje košťaty, lopatami, hráběmi i kolečky k zapůjčení, kdyby ovšem došlo, vlastní nářadí je výhodou, stejně jako vlastní pracovní rukavice. Další kolečka, vozíky a nářadí typu pily nebo nůžky jsou vítány. Kontejner bude přistaven u velkého hřiště.

Také letos plánujeme ochutnávku domácích moučníků a táborák s opékáním klobásek a buřtů, připravujeme i odpolední hru pro děti.

Přijďte se podívat, jak se zahrada změnila, a pomoci nám ji ještě dále vylepšovat. Věříme, že se opět sejdeme v tak hojném počtu jako při minulých setkáních.

Budeme rádi, když dopředu potvrdíte svoji účast, abychom mohli zajistit dostatek občerstvení k táboráku. Potvrzení účasti prosím zašlete na mailovou adresu kpzsjer@gmail.com.

Všem zúčastněným rodičům a dětem předem děkujeme.

Marek Smatana - koordinátor akce za KPZŠ

Jan Vondrouš - ředitel školy 

Pavel Poucha - předseda výboru KPZŠ